Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie


Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Powrót

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie od 20 grudnia 2016 r. rozpoczął nieodpłatną dystrybucję żywności w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym

Data publikacji: 2016-12-20

Podprogram 2016.
Żywność przekazywana jest z CARITASU Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej w Szczecinie, który w Podprogramie 2016 pełni funkcje organizacji partnera regionalnego.
Zgodnie z zasadami określonymi w programie do otrzymania pomocy żywnościowej uprawnione są osoby/ rodziny, których dochód nie przekracza odpowiednio 150% kryterium dochodowego osoby (951 zł) lub rodziny (771zł).
Na liście artykułów, których wydawanie OPS rozpoczął znajduje się 14 produktów, na zdjęciach widoczna jest tylko ich część.
Pomocy w transporcie artykułów spożywczych z magazynu Caritasu do Gryfina udzielił Ośrodek Sportu i Rekreacji za co serdecznie dziękujemy w imieniu kadry OPS oraz odbiorców żywności.
Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7
Wstecz (powrót do bieżących publikacji z menu "Aktualności"
Link do Europejskie Programy RegionalneLink do Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja RozwójLink do Biuletynu Informacji Publicznej